14 enthousiaste doeners, perfect weer, uitstekende catering en veel te doen. Zie hier de ingrediënten voor een geslaagde eiland onderhoud- dag. Het prettige weer en de uitstekende catering heeft ons allen zeker geholpen de klussen sneller geklaard te krijgen, maar vooral het grote aantal vrijwilligers heeft gezorgd dat we de klus hebben kunnen klaren. Bomen en struiken zijn gesnoeid, afval is verwijderd, gras heeft zijn eerste maai- beurt gehad, pionier palen hebben een stevige stelling, brandhout is klaargemaakt en nieuwe struiken zijn aangeplant. Een zeer bevredigend resultaat van de eerste klusdag van 2014 op onze eilanden! Bekijk de foto’s en oordeel zelf! Dank aan alle klussers, aan Trudy voor de catering en de Wilde Vaart voor hun grote opkomst! Volgend jaar weer?
Twitter
Load More...De Zeeverkenners hebben vandaag met z'n alle keihard gewerkt voor het onderhoud aan de boten. 🛠🖌Als afsluiter hebben ze Giftige ton gespeeld, trefbal en een potje Voetbal! Met het heerlijke zonnetje erbij was het op en top genieten ☀️⚽️🤾 #onderhoud #zon #zeeverkenners.
3De Bevers vonden het zoooo jammer dat het kerstfeest niet door kon gaan. Dat we dat vandaag maar gevierd hebben 😉. Met 🔥 en marshmallows roosteren, warme choco met slagroom + bingo en andere spelletjes.
2